למה לבחור בנו?

יעוץ נטורופתי אישי מכל הלב, הדרכה מקצועית למטפל. מוזמנים להגיע או לטלפן, ולקבל תשובה על כל שאלה ותהייה, לדוגמה: האם תרופות מספקת מענה אמיתי לאורך זמן? מהם התחליפים? מהו אותו אנזים המאפשר לבצע "צנתור טבעי"? היועצים שלנו נמצאים במרחק שיחת טלפון אחת.

מגוון רחב של תוספי תזונה איכותיים , ועזרה ביבוא אישי של פורמולות ייחודיות מארצות הברית. 

שירות שליחויות עד הבית לכל הארץ. 

"כרופא, המתמחה ברפואה הנכונה, אני מוצא בטבע-לי נטורופתיה שותפים נאמנים לדרך ולתפיסת עולמי."

ד"ר אריה אבני - M.D.

מחבר הספר "האונקולוגיה החדשה". טל' 0537587035

אודותנו

טבע-לי נטורופתיה בע"מ נוסדה ע"י ד"ר Ph.D גדעון לבב, נטורולוג, מותיקי הנטורופתים בארץ . צוות ייעוץ נטורופתי אישי לשירותכם :

ד"ר M.D. לודמילה ריבלניק, נטורופתית ותזונאית, מומחית בהומוטוקסיקולוגיה, אבחון וטיפול בקנדידה, שיטת "גרציה" להרזיה ובריאות. 

ענת קוזק, נטורופתית מוסמכת N.D. 

נטע פלג ג'ראד, נטורופתית מוסמכת (N.D.) אקדמאית (MBA), הרבולוגית קלינית (טיפול בצמחי מרפא), מטפלת מוסמכת ברפואה קוריאנית (דיקור סו-ג'וק), ארומתרפיסטית מוסמכת (טיפול בשמנים ארומתרפיים), מטפלת בתזונה לפי סוג דם, מטפלת בהומאופתיה מודרנית ומחברת ספר הילדים הבריא: "ויטמין ומינרל צוות על מהחלל". 

אילונה גדות, נטורופתית מוסמכת N.D. 

* כל המידע שיוצג בחנות הינו מידע המיועד להרחיב את בסיס הידע שלכם. תכנים אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. רצוי להתייעץ באופן אישי עם בר סמכא בתחום ו/או עם רופאכם ואנו ממליצים שזה יהיה גם בקי בתזונה ובעולם הטבע. המוצרים שבאתר אינם מיועדים לאבחן, לטפל או לרפא שום מחלה והקונה אותם עושה זאת על אחריותו הבלעדית. ההצהרות שבאתר לא נבחנו על ידי ה-FDA האמריקאי או משרד הבריאות הישראלי. האחריות על המוצרים שנרכשו דרך טבע-לי נטורופתיה מוגבלת למחיר המוצר. בהזמנת המוצר הלקוח מסמיך את טבע-לי נטורופתיה להשיג עבורו את המוצר, כולל ביבוא אישי. רצוי לוודא מראש בטלפון לפני ההזמנה שהמוצרים נמצאים במלאי. כמו כן יש בחנות מוצרים רבים נוספים שאינם נמצאים עדיין באתר.

בואו לביקור

תחבורה ציבורית: אפשר להגיע עם כל קו אוטובוס או מונית שירות שעוברים במרכז ראשון, ברחוב הרצל (בין הקוים – 274 מרמת אביב, 164 מפתח תקוה, 201 מתל אביב או רחובות, 433 מירושלים לוד ורמלה, ועוד). לבקש לרדת בתחנה המרכזית הישנה ברחוב הרצל פינת עין הקורא ומשם 5 דקות הליכה ברגל. 

הגעה ברכב: לשים בוייז 'אשר לוין 9, ראשון לציון' , חונים בכחול לבן ומשם ברגל . יש יחסית יותר חניה בין 14:00 ל-16:00. אם אין, אפשר להמשיך בכביש שמסתובב ימינה, ולחנות בחניון לב העיר ברחוב עין הקורא 12 (הקישורים ייפתחו ב-WAZE). 

מה בסביבה? תמצאו לידינו את גן העיר, הלב הירוק של ראשון לציון, עם שפע צמחיה, מים זורמים, ומתקני משחקים לילדים, וכן חנות מיצים מיוחדת במדרחוב.

כתובתנו: 

טבע-לי נטורופתיה, סמטת ברקוביץ' , ראשון לציון (חנות רביעית משמאל)

שעות פתיחה

ראשון - חמישי

9:30 - 19:00

שישי

9:30 - 13:00

שבת

סגור

דברו איתנו

התחברו אלינו